| Eclipse_8761 a întrebat:

Aveti cont pe Farmerama? Eu sunt la nivelul 15 si am nevoie de vecini pentru pasunea salbatica, pe care o voi accesa in curand. Cine vrea sa imi fie vecin ( minim nivel 14)?

6 răspunsuri:
| Smileee a răspuns:

Euu` : xxeisdrachexx : si sunt la lv 16. mai am un pic si trec la lv 17

| UnicornsAreLove a răspuns:

Eu am abia nivel 3 andreea sasuke

| Eclipse_8761 explică:

Multumesc pentru raspunsuri. Insa, am lista completa de prieteni, am gasit inainte de raspunsurile voastre. Va multuemsc oricum.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite-mi un mail pe ju5t_me93@yahoo.com sa t bag l prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite-mi un mail pe ju5t_me93@yahoo.com sa te fac prietena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eclipse bagama in lista joc cu numele dorin_zeldea si am lv 12