| nikken a întrebat:

Cine are un cont pe Need For Speed World care nu il mai foloseste? Sau ceva coduri? Daca da, va rog sa-mi explicati cum se face. Multumesc mult! big grin

3 răspunsuri:
| Andrey3oo7 a răspuns:

Am eu cont dar poate ma reapuc mai incolo ^_O

| nikken explică (pentru Andrey3oo7):

Atunci imi poti explica te rog frumos cum pot sa bag un cod in nfs (m-ar interesa pentru bani si speed boost)?
P.S. Nu pot cumpara de pe net credite speed boost pentru ca ai mei nu ma lasa.

| Andrey3oo7 a răspuns (pentru nikken):

Sper ca nu fac ceva ce nu trebuie dar ai nevoie de HACK.gasesti la orice colt de netlaughing si eu cautam demult hackrui dar mie nu-mi functionau. Poate tie iti merg.