| catalin234125123 a întrebat:

Buna TPU

Cine imi poate face un review despre laptopul http://www.emag.ro/laptop-lenovo-ideapad-z500-cu-proceso r-Intel-174-core-small-sup-tm-sup-small-i7-3612qm-2-10gh z-ivy-bridge-8gb-1tb-nVIDIA-geforce-gt-740m-2gb-freedos- dark-brown-59-377479/pd/ETNB0BBBM/ cu plusuri si minusuri...

Si am niste intrebari

Merg jocurile calumea pe el?

Am nevoie de un couler?

Răspuns Câştigător
| DRGAndrei a răspuns:

Este un laptop foarte bun!
Are un procesor i7 care este unul din cele mai bune procesoare
Are 8GB de RAM, adica memoria foarte rapida
Are o placa video de la Nividia GeForce de 2GB care este foarte buna si ea.
Nu, nu ai nevoie de coller deoarece are deja
Si vorbind despre jocuri, iti vor merge de acum in colo timp de 5 ani pe Very High Grafice. Parerea mea happy