| AndYnuStiu14 a întrebat:

cine imi poate spunde un joc care merge cu volanu (volanu e Ferarry ) si gasesc jocuri dar care nu se potrivesc perfect cu volanu adica volanu merge dar pedalele nu si am incercat si la setari si tot nu merge ma puteti ajuta FUNDA

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

La mine imi merg urmatoarele (dar am alta versiune de volan):

-Test Drive Unlimited
-Driver San Francisco
-NFS (SHIFT, SHIFT 2, MOST WANTED, si cred ca merg toate de fapt eu doar pe cele din urma le-am incercat)
-Driving Simulator 2012
-Euro Truck Simualtor 2
-German Truck Simulator
-Rig'nRoll
-King Of The Road
-Scania Truck Simualtor 2012
-Driver Paralel Lines
-Wheels Of Steel Long Haul
-Tanker Truck Simulator 2011
-Tow Truck Simualtor 2010

Majoritatea sunt si cu tiruri din cele enumerate.

Multa bafta!

| AndYnuStiu14 explică (pentru Magnifico):

Da imi place acela cu euro truck simulator 2 dar trebuie sa il cumperi sau ceva ca imi cere produc key sau activation code si nu merge...

| AndYnuStiu14 explică (pentru Magnifico):

Imi place euro truck simulator 2 dar nu merge imi cere activation code

| Magnifico a răspuns (pentru AndYnuStiu14):

Verifica la mesaje!

| AndYnuStiu14 explică (pentru Magnifico):

big grin

| Magnifico a răspuns (pentru AndYnuStiu14):

Ti-a mers?

| Bomba_Deiu_1998 a răspuns (pentru Magnifico):

Salut ma poti ajuta cu ceava, adica sa-mi zici de ce nu functioneaza volanul la driver san Francisco, pedalele functioneaza

13 răspunsuri:
| AndYnuStiu14 explică:

Da dar nu merg pedalele.sad

| Magnifico a răspuns (pentru AndYnuStiu14):

Poate nu le-ai conectat cum trebuie sau pur si simplu nu sunt puse satarile pentru pedale in joc.

| AndYnuStiu14 explică:

Sunt conectate dar nu pot nu se potrivesc pedalele pentru joc sad

| Vlad2002 a răspuns (pentru AndYnuStiu14):

Asa patesc si eu dar na, intra pe buy games da-i la curse auto moto la categorii apoi cauta care crezi tu ca merge si descarca-lwinking

| AndYnuStiu14 explică:

Am dat deja funda...sad

| Vlad2002 a răspuns:

Exemplu TEST DRIVE UNLIMITED 1 SAU 2
FORMULA 1 si le poti cumpara de pe buy games si gasesti jocuri cu masina pe categoria curse auto/moto... Funda?

| AndYnuStiu14 explică (pentru Vlad2002):

Le-am incercat da nu merg