| Murrdock a întrebat:

Cine imi poate spune cum imi pot pune o poza pe acest site.
Funda big grin

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Editare profil", selectezi/încarci o imagine şi salvezi.
Poza ta va apărea în câteva ore-zile, nu imediat.
În mod normal mâine, în jurul orei 12, poza ta va apărea și pe profil (cât timp nu e week-end sau sărbătoare).
Succes.

1 răspuns:
| AdiSR a răspuns:

Intrii pe secţiunea Editare profil (în partea stângă).Pe pagina care se deschide, în partea dreaptă o să vezi "Selectează imagine profil", dai plick pe "chosen file" şi îţi încarci imaginea.
P.S. Până o să-ţi apară poza pe profil o să dureze ceva timp aşa că nu te îngrijora