| marinamarina03 a întrebat:

Imi poate spune cineva de cu nu pot pune poza la profil pe TPU?

Răspuns Câştigător
| ChrissD a răspuns:

Pai doreaza o zi pana ce este aprobata de catre admin.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca... dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata
sper sa reusestiwinking
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Poate e prea mare, sau din cate stiam, dureaza o zi, 24 de h pana ti-o aproba adminul.Succes! happy