| xKaNzYx a întrebat:

Buna TPU cine imi zice si mie un Metin2 Frumos dar nu PvP ci si una si alta si daca imi dati si un mic cont cu ceva iteme mi-ar fi de ajutor happy...Multumesc Anticipat. Funda celui mai bun raspuns!
PS: ma gasiti la id`ul de mess b4d.b0y97

Răspuns Câştigător
| Sh4Dow a răspuns:

Metin2Tim are ratele 100x, e un metin destul de tare care il joc si eu (daca e sa te apuci bagate pe serverul Chaos) daca vrei sa il gasesti Google It. Sper ca am fost de ajutor happy.

1 răspuns:
| xKaNzYx explică:

Am auzit de Metin2Tim dar nu la`m incercat si acum ma joc MondialMT2
si e destule de frumos mersi oricum si iti dau funda xD