| annaangel17 a întrebat:

Cine joaca My free zoo? Daca da, stiti vreo metoda in care poti face bani sau diamante? Multumesc happy Funda si vot cine stie happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Madallina3 a răspuns:

De la tot ce faci

| maya00sel8cookie a răspuns:

Eu joc, si mie diamante mi-a dat la unele sarcini, iar bani iti da cand treci nivelul(cam mereu), de la magazinele si toaletele pe care le construiesti, si de la realizari.

| ady9631 a răspuns:

Diamante facand misiuni sin bani adunand taxe si facand misiuni sau schimband diamante pe bani (taxa 1 diamant=500 zoo dolari

| mbalckos22 a răspuns:

Mada445 si eu vreau