| xdpicolino9495 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care se joaca barn buddy pe hi5:
Care stiti metode de a face bani...era metoda aia cu 2 conturi puneai pe un cont cu caine plante si pe altu fara catel furai dupa contul tau ala mare... dar acum nu mai merge? care stie vreo metoda de a face bani multi si repede? id meu : Alyn_boy95 sau lasati raspuns aici dau funta cine imi spune si merge metoda big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Waw, deci uite inca un obsedat dependent de barn buddy! frate, get a life! auzi la el, cum sa faca bani, sincer, poti fi mai trist d-atat?