| Alexandru074 a întrebat:

Buna TPU cine ma poate ajuta cu un joc simulator cu masini sau tiruri in care cand pornesti masina(tiru) sa ti se aprinda becurile in bord sa astepti sa se inchide si sa pornesti motoru sau un joc cu dacii sa conduc pls vot

6 răspunsuri:
| Crapgg a răspuns:

! Scania Truck Driving Simulator! big grin

| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Eheh, stiu ca raspund tarziu, dar sper sa mai fie acceptat raspunsul meu... Simulatoarele sunt : -Rig'nRoll
-German Truck Simulator
-Wheels Of Steel Extreme Trucker 2
-Euro Truck Simulator
-Tanker Truck Simulator 2011
-Tow Truck Simulator
-Wheels Of Steel Long Haul
-King Of The Road, acros america... da-mi funda te rog!

| cristiano2000 a răspuns:

Buna...Eu am cateva jocuri: German Truck Simulator, Euro Truck Simulator, Uk Truck Simulator...Cu Dacii si eu caut de vreo cateva luni buni dar nu am gasit nimic. Poate gasesti tu si ma anunti si pe mine. Astept o fundabig grinbig grinbig grin

| DanteDMC a răspuns:

City car driving un joc cu masini si poti sa te plimbi in oras pe autustrada si multe altele...

| Cristi2122 a răspuns:

Vreti jocuri cu dacii?laughingVa zic eu doua simulatoare ce nu ati mai jucat voi:Racerm, World racing2. Funda?

| Alexandru074 explică (pentru Cristi2122):

Da damil tu daca ai jucat word racing 2 ca eu l-am descarcat de pe atatea linkuri si numi mere si doar am placa video de 1gb ram 4 gb