| Ema2017 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un server metin2 privat.big grin
Sa nu fie hammer steel hotstyle sau ceva de genu.Sa fie mai greu big grin.

Răspuns Câştigător
| expertu07 a răspuns:

Metin2Fun, lvl max 99, iti faci itm destul de greu, bani la fel.
Evoluti:
Sabie batalie(65) - Sabie sirus(80)
Cutite zmeu(65) - Cutite neinsufletite(80)
Ev. mantuire(65) - Ev. demon(80)
Sabie exorcism(65) - Lama sirus(80)
Desigur e cam greu findca toate astea pica in lazi bosi (tigru galben, regina, etc.)si sunt scumpe rau, in afara de exorcism si mantuire care pica in lazile de la mag(Oberok)
Otelul nu evolueaza, asa ca daca vrei posedata trebuie sa strangi bani sa iei vreo 3-4 sirusuri bune(un sirus bun costa 1kkk+) si dai la schimb sau donezi,
Bonusurile sunt normale,
sabie pumnal.etc max 15,
Semi-om max 10(armele de 80 au 15 semi-om la +9 asa ca pot fi 25semi-om),
PV 2000

Sper ca iti place, e destul de frumos!

| Ema2017 explică (pentru expertu07):

Mda o sa incerc sa vad cum e big grin

| Ema2017 explică (pentru expertu07):

Da de unde il descarc? big grin

3 răspunsuri:
| leoleoleo33 a răspuns:

Metin 2 digital