| AndreiMihai91294 a întrebat:

Buna TPU.Cine ma poate ajuta ii voi da 5 euro.
Deci,m-am chinuit ogramada si tot nu am reusit.
Am descarcat silent-aim (Leis) si mi-a mers odata,dupa aia nu a mai mers, adica cand porneam Leis.exe mi se inchidea cs-ul.Cine ma poate ajuta sa il fac va rog? add zombie.neamt@yahoo.com va rog eu.
Am incercat multe tipuri de cs no-steam si nu a mers. sad
Csul e dat pe OpenGl si am incercat si pe celelalte si n-a mers...cine ma poate ajuta va rogggggg

Răspuns Câştigător
| MadalinaGeo a răspuns:

Te ajut pe gratis Uite

1) Instaleazti alt CS de preferat 1.6
2) Downloadeza Leis Hack
3)Intra in CS (pe nici un server)
4) Apasa pe butonul de langa CTRL si ALT apoi intra in leis apoi in cs si intra pe un server odata intrat apasa inster si du-te la walhack acolo pune +1 la tot

1 răspuns:
| cosminutz98 a răspuns:

Asa am patit si eu...trebuie downloadat din nou de fiecare data cand vrei sa joci cu el...ai inteles tu