| SueElla a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa gasesc packul la Sims 3 pets?big grinAm cautat dar nu gasescsadVa rog dati un link. FUNDA pentru cel care merge! Pa!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

The Sims 3 Pets --> Electronic Arts a anuntat data de lansare pentru aceasta expansiune la data de 31 octombrie 2011! Mai ai de asteptat! Bafta!
Pe Amazon scrie acelasi lucru--> http://www.amazon.com/Sims-3-Pets-Mac/dp/B0054IV0A2/ref=sr_1_1? ie=UTF8&qid=1307887653&sr=8-1 -->This item will be released on October 31, 2011.

1 răspuns:
| SueElla explică:

UpslaughingNu am vazutlaughingMerci oricumhappy