| Magdalena234 a întrebat:

Buna TPU happy.
Ce sims imi recomandati? The sims 2 double deluxe, the sims 2 seasons, the sims 2 pets, the sims 2 apartment life, the sims 2 bon voyage, the sims 2 open for business?
P.S : sa imi dati si un link de unde pot descarca sims-ul pe care mi-l recomandati happy Sau daca puteti sa imi dati link la toate simsurile ar fi super ca eu am cautat si am incercat sa il instalez dar nu merge straight face. DAU FUNDA!

1 răspuns:
| teodoryo a răspuns:

Mie cel mai mult mi-a placut Pets, Seasons si Open For Business. Nu pot sa iti dau linkurile deoarece incurajez pirateria.
Fundaaa? big grin