| Jupanu a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu o chestie la fifa 2011, unde trebuie sa bag RLSP in fifa 2011? eu l-am bagat in folderul unde e instalat jocul, am intrat in joc si am cautat echipele romanesti dar nu le-am gasit... ce poate sa aibaa? plss ajutati-ma

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Sigur nu ai instalat cum trebuie patch-ul si cu referire unde trebuie instalat, da in folderul jocului trebuie instalat.

| Jupanu explică (pentru daassh):

Da cum as instalez patchu zi-mi si mie. ca nu-mi dau seama raised eyebrows

| daassh a răspuns (pentru Jupanu):

Ti.a aparut build, pe la finalul instalului, iar daca la.i instalat bine atuncea inseamna ca nu e bun patchul.