| Barsan a întrebat:

Buna TPU cine ma poate ajuta si pe mine sa imi creez un Server de Counter Strike pe ClickNet va rog add id mes: testlockid
dau multe funde! va rog cat mai rapid.

2 răspunsuri:
| Barsan explică:

Man nu u ai inteles ca am internet de la click net prin modem si ip dinamic... citeste bine si dupa aia raspunde!

| WebmasterR a răspuns:

Eu am pe blogul meu un tutorial foarte explicit in legatura cu serverele de cs, ai id-ul meu de contact acolo, daca nu intelegi sa ma contactezi. Blogul e asta : http://tutoriale-ghiduri.blogspot.com/