| Raluca2814994 a întrebat:

Cine stie cat tine Un Bosst De Pe GameTracker?
Daca Donez 1 Euro + Tva?

Răspuns Câştigător
| SeReNoo a răspuns:

Pai. baga ceva. iti face sv full sau aproape full pentru o ora sau doua. si dupa incepe sa scada usor usor.
Daca vrei am un prieten care se ocupa cu asa ceva. am avut si eu sv de cs pentru mult timp si el m-a ajutat cu popularea. Deci stiu ce iti recomand.

| Raluca2814994 explică (pentru SeReNoo):

Ok, un id de mess? ca sa putem vorbi.

| SeReNoo a răspuns (pentru Raluca2814994):

Ai server de cs?

| Raluca2814994 explică (pentru SeReNoo):

Da, colentina.indungi.ro, dar sa imi zici ca esti de pe TPU...

| SeReNoo a răspuns (pentru Raluca2814994):

Eu am pro.lsz.ro (sv steam on) scuze ca nu ti-am mai raspuns. tongue Daca mai este valabil anuntul baga id meu de mess: dz_sereno