| Chiforescu_Marius_1997 a întrebat:

Buna tpu.cine stie cum pot face rost de animale rare la barn buddy pe facebook? sunt multi care au multe animale din astea.

4 răspunsuri:
| sEusebiu a răspuns:

Cateodata apare sa zicem rinocer sau unicorn sau tot felul si ai nevoie de o anumita sume de cereri acceptate de la prieteni big grin
Funda? big grin

| sEusebiu a răspuns:

Cateodata apare sa zicem rinocer sau unicorn sau tot felul si ai nevoie de o anumita sume de cereri acceptate de la prieteni big grin

| danyel98 a răspuns:

De obiceii ar trebui sa apara in stanga nuste sarcinii saptamanale, dar sunt altii la care le-au aparut doar calul palomino si au disparut celelelte sarcinii nu stiu de ce......vezi in coltul din stanga al jocului, fa misiunea si ai animale rarewinking

| Mihail_vladut_1993 a răspuns:

Simplu...in partea stanga iti apar niste animale rare (rinocer, cal, cazuar etc) trebuie sa dai pe sarcina scrii un mesaj de ajutor si iti rogi vecinii sa dea like (10 like-uri).