| Rebela1 a întrebat:

cine stie cum pot merge repede pe servarele deathrun. DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| WholeWorld a răspuns:

Hmmm nu stiu daca vei intelege dar o sa ti se para ciudat
Deci nu trebuie sa folosesti (W) trebuie sa te misthi in zig zag odata cu mouse de exemplu cand apesi (D) misti si mouse in partea dreapta si tot asa iti prinzi viteza sau incerci sa faci opturi sau... cercuri ca sati prinzi viteza nu stiu daca ai inteles, de obicei trebuie sati arate ciineva... Bft

| Rebela1 explică:

Am inteles asta...dar trebuie sa scriu ceva in consola ca sa il activez?
Multumesc anticipat.