| R1pstar a întrebat:

cine stie de unde pot cumpara un router wifi in Arad dar sa fie unul bun dar nu foarte scump al meu merge in 150kbs as vrea cv mai mult undeva la 200 -250 poate si 300 dar la un pret ce sa nu fie foarte exsagerat

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

EMAG. Ți-l livrează direct acasă.
Dar nu te lua doar după preț! Ieftin ȘI bun NU există! Degeaba scrie pe el că poate 300 Mbps, dacă la transfer constant/masiv ai drop-uri la greu. Sau alte probleme.

| lpavel a răspuns:

Cauta in supermarketuri, mai ieftin decat se vinde pe acolo n-ai sa sa gasesti in alta parte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba iti iei un router de 300 de lei daca ai internet de 5MB sad