| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU counter strike global offensive mi-ar merge cu setarile la maxim pe:
Windows: windows 7 ultimate
Ram: 30 gb
Placa video: nVIDIA quadro 6000 de 6 gb
Procesor: Intel core i7 2600k 4, 9 ghz
Hdd: 5 tb

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai pus cumva intrebarea asta la misto? Normal ca iti merge la ce componente ai.

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Faci misto?,,,, sau? In ce bagi tu 30 GB de Ram? Doar componentele costa 350 de milioane fara rami si intrebi daca merge CS?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E evident ca merge, totusi o intrebare, ce placa de baza ai si cat te-a costat tot?

| r0bert98 a răspuns:

Iti merge si jocuri care apar peste 10 ani la calitate maxima...dar cs global offesnsive nu-i aparut pentru pc

| anonim_4396 explică (pentru r0bert98):

Da cand apare pentru pc

| r0bert98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu se stie daca apare

| anonim_4396 explică (pentru r0bert98):

Ok mersi pentru raspuns

| cypryanustraceurul100 a răspuns:

Frate esti nebun ce pc!