| ValentinD2 a întrebat:

Buna TPU.
Cu ce program pot filma un joc pe calculator/laptop precum shliter, cs, etc, sa se audă si vocea mea, si sa ma filmez si eu in același timp, sa pun intr-o căsuța acolo sus, vreau sa pun pe YouTube.
Mulțumesc, dau funda!

3 răspunsuri:
| Muwz a răspuns:

Pai poti folosi HyperCam pentru a filma ecranul si in acelasi timp iti inregistreaza si vocea si poti folosi ManyCam pentru a te filma pe tine. Desigur, in acelasi timp. Dupa le poti sincroniza in SonyVegas. Sper ca nu e prea complicat. Succes!

| AndreiX8 a răspuns:

Poti folosi OBS (Open Broadcaster Software) fiind un program gratis si utilizat de majoritatea youtuberilor mari. Si eu il folosesc si sunt multumit de el, pot face si facecam in timp ce joc. Poti face si live cu el.

| Marinescu_Darius_2000 a răspuns:

Obs si ii faci setarile de microfon