| AdinaaSmith15 a întrebat:

Cum fac multe credite pe IMVU? Exista hack sau alte modalitati prin care pot face?

DAU FUNDITA :*!

1 răspuns:
| KiLl3Rady a răspuns:

Salut. Nu, nu exista nici un hack pentru credite pe imvu. Daca vrei sa faci credite trebuie sa ai peste o luna pe contul respectiv si 18 ani. Faci cu peer si faci 750 pe zi cam in doua ore. Sau eventual daca ai 25 de lei sa iti iei un paysafe si sa astepti o reducere care este in fiecare zi poti sa-ti iei in jur de 9000 de credite. Bafta!