| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Cum pot face un layout pe howrse?

11 răspunsuri:
| AllmaGirl a răspuns:

Cel din videoclip nu e bun, am incercat de n ori, merge putin si codul e gresit. Face layouturi pentru alte jocuri. Eu fac layouturi si mi-a luat ceva sa inteleg ca nu se fac pe un site...se fac direct in html. Nu dau detalii, altii platesc gras sa invete si tu sa aflii gratuit? nu imi convine...dar sa stii ca poti face si layouturi non-complexe pe howrseinfo.com

| ღჩօოჩօղყƙღ explică (pentru AllmaGirl):

Multumesc! Apropo ce nume ai pe howrse?

| AllmaGirl a răspuns:

Sunt Alllma. Nu baga in seama faptul ca am doar 80 si ceva de zile, am reinceput cu alt cont.

| ღჩօოჩօղყƙღ explică (pentru AllmaGirl):

Fata de mine esti experta! Eu sunt BomBonik99 ti-am trimis cerere de prietenie

| AllmaGirl a răspuns (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

Nici chiar laughing, am jucat pana la 160 de zile incepand din primele saptamani de joc, m-am lasat de joc si m-am reapucat si multe erau schimbate cand am venit eu... Daca vrei iti fac eu un Layout.

| DeeaDeutzaAleutza a răspuns:

Poti face layout-uri pe http://howrseinfo.com/ sau pe http://neotacular.com/? go=x-blog cu poza ta facuta de tine dar pe neotacular iti cam da cateva erori cand o pui pe pagina, si trebuie editate, dar cel mai bine e sa inveti sa-yi faci tu unul singura exista site-uri care te pot ajuta, cum ar fi http://www.tutorialehtml.com/htmlt/layouts.php, sau sunt si jucatori pe Howrse care te pot invata asta, cum ar fi Paw sau chiar moderatorii, daca le ceri ajutorul. Daca vrei te pot ajuta si eu.:)

| MerryJane a răspuns (pentru DeeaDeutzaAleutza):

Pai, cum te cheama pe Howrse? Imi poti spune? Pe mine Serban lulia

| DeeaDeutzaAleutza a răspuns (pentru MerryJane):

Pe mine ma cheama Andrusca2001 happy cu tot cu fata zambareata. Nu prea mai intru ca am gasit alt joc, dar o sa intru sa-mi pun la prezentare un layout pe care il fac acum, mai nou. O sa intru azi dsr nu pot chiar acum ca am temeeeeeeeeee. Intru putin mai tarziu. Si daca vrei totusi sa-ti faci o idee, uita-te pe profilul lui plafii. Layout-ul e facut de mine cam acum un an. Acum m-am perfectionat si pun casetele direct pe poza. Daca vrei mai multe detalii, trimite-mi un MP pe Howrse. Bye! big grin

| MerryJane a răspuns:

Pai, inainte eu mi-l faceam in horseinfo, dar acum nu mai pot, si nici nu mai stiu cum. Apropo, si eu am cont pe Howrse. Doar ca ma cheama Serban lulia

| Alexia11223344 a răspuns:

Uite videoclipul meu:

http://www.youtube.com/watch?v=J8-bgZ9J8_I&feature=youtu.be

Sper ca te-a ajutat.