| Vadean_Andrada_Lorenna_1990 a întrebat:

Cum pot lua obiectele din chest cu click si am mous bun si shift-ul bun, dar sunt pe laptop de ce nu merge? cine imi zice o modalitate care sa functioneze ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| DinoCrapYT a răspuns:

Daca chestul este plin jumatate cu diamond si jumatate cu coal (de exemplu) iei sa zicem un diamond random din chest si apesi dublu click cu mouse-ul pe un diamond random din chest si dupa o sa ti se duca in inventar automat! FUNDA?