| Vadean_Andrada_Lorenna_1990 a întrebat:

Cum iau obiectele din chest cu click in minecraft?

5 răspunsuri:
| MaeRii a răspuns:

Buna,ar trebui sa mearga cu click dreapta.

| MaeRii a răspuns (pentru MaeRii):

Sau tine apasat pe shift si click stanga.Cred ca depinde de versiunea pe care o ai.

| Vadean_Andrada_Lorenna_1990 explică (pentru MaeRii):

Eu am versiunea 1.8.8 dar nu merge pe ce versiune ar merge?

| MaeRii a răspuns (pentru Vadean_Andrada_Lorenna_1990):

Ah,pai e bine ar trebui sa mearga cu click stanga sa tragi la tine in inventory sau shift+click stanga ar trebui sa le iei pe toate deodata.Dar, te joci singura sau mutiplayer(online) si e cufarul altei persoane?

| Vadean_Andrada_Lorenna_1990 explică (pentru MaeRii):

Pe multiplayer si acum am cont premium v1.8 dar tot nu merge ar fi din cauza laptop-ului sau ce ar trebui sa fac?