| Zennooonn a întrebat:

Buna TPU cum pot obtine la lady popular un iq mai mare mai repede funda

Răspuns Câştigător
| xCriisuu a răspuns:

Poi...mai repede nu se poate ori joci multe jocuri si te duci in oras la bibliotecabig grinbatting eyelashes fundoooi>?>3

2 răspunsuri:
| Alecsyyya a răspuns:

Buna! Am gasit un mic truc pentru a juca sodukou hard, si pentru a castiga mai repede iq-ul: acceseaza pe google „sudoku solver". Pe pagina care ai deschis-o o sa iti apara ca un fel de patrat cu niste cifre sub el scrie „Clear" si dai acolo, intre timp dai la lady popular pe contul tau, dai jocuri si alegi sudoku hard si numerele care sunt completate la sudoku de la lady popular le trece in patratul de la sudoku solver, si dupa ce ai completat patratelul ala dai Solve. (daca o sa-ti zica ceva de genu:Stop runninig the script? Si dai „no") O sa iti apara si celelalte numere pe care le scrii la sudoku de pe lady popular. Gata!

| anna25 a răspuns:

Mda...cum spune si Cristinna happytongue trebuie sa joci mai multe jocuri la care ti se ofera iq daca castigi sau te duci in oras si stai vreo 15 min. la biblioteca sa citesti big grin