| Smileee a întrebat:

La lady Popular cum pot obtine diamante`?

Răspuns Câştigător
| G a răspuns:

1. le cumperi cu bani reali
2. cumperi din mall de la mystery cutii din alea, si cu putin noroc poate iti pica diamante.
3. mai dau ei diamante gratis din cand in cand, cu anumite ocazii (de exemplu, pentru 100 de zile de joc).

5 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Pai din cate am citit de la ajutor pentru ca sunt noua diamantele nu se pot ocastiga... ele pot fi primite numai din donaţii sau Trimiţând SMS prin PayPal, ePay sau altele... sper ca ti-am fost de folos big grin

| cicilica a răspuns:

Cumperi. cand ai implinit 100 de zile o sa-ti dea 200 diamante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti sa mergi la mall la magazinul fantoma acolo poti castiga sunt siugara este un safat poate inti trebiue

| incantata a răspuns:

Poti castiga iarasi de la dobandeste diamante.

| ColorixCloud a răspuns:

Da daca bagi bani
tongue