| HeLp222 a întrebat:

Buna,TPU. Cum pot sa aflu o parola de la un cont de facebook fara sa o resetez cu ajutorul e-mailului? Vreau doar sa o aflu si sa-mi fie trimisa prin e-mail,daca se poate,fara sa o schimb. Indicatii cat mai clare, va rog.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu poti intra pe cont atunci singura varianta este sa te duci in pagina unde in mod normal ar trebui sa faci log si sa accesezi optiunea "ai uitat parola". Alta metoda nu exista. Nu stiu daca iti trimit ei datele contului prin mail sau te pune sa resetezi parola. Unele site-uri iti trimit datele deja existente, altele te pun sa resetezi si daca solutia este cu resetatul atunci chiar nu ai cum sa afli vechea parola.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In dreapta pe linia albastra dupa lacatelul de unde faci setari de confidentialitate, este o rotita mica. Faci click pe ea, selectezi "setari" si te duci la "parola-editeaza" unde urmezi pasii

| HeLp222 explică (pentru anonim_4396):

Nu pot intra pe acel cont de facebook, doar am e-mailul contului. Nu pot sa trimit parola prin mail?

| anonim_4396 a răspuns (pentru HeLp222):

Daca nu poti intra pe cont atunci singura varianta este sa te duci in pagina unde in mod normal ar trebui sa faci log si sa accesezi optiunea "ai uitat parola". Alta metoda nu exista. Nu stiu daca iti trimit ei datele contului prin mail sau te pune sa resetezi parola. Unele site-uri iti trimit datele deja existente, altele te pun sa resetezi si daca solutia este cu resetatul atunci chiar nu ai cum sa afli vechea parola.