| Fanu23 a întrebat:

cum pot sa fac sa imi mearga 7 dayz to die pe cerintele astea?
Intel[R]
Pentium[R] 4 cpu 3. 20GHz
3, 19GHz,3,00GB of Ram
Physical Address Extension

Placa video e foarte buna, am jucat gta 4 pe ia si a mers,nu este neaparat sa spuneti versiunea cea mai mare, o versiune mai mica a jocului dar sa mearga bine fara lag straight face

Răspuns Câştigător
| KeNNT3D a răspuns:

Salut, nu o sa iti mearga foarte bine jocul pentru ca trebuie sa mai inlocuieste unele piese, dar mai ales ca jocul e foarte buguit si iti sacadeaza, este lag mult si alte chesti.

| Fanu23 explică (pentru KeNNT3D):

Mi-e imi merge foarte sacadat straight face

| KeNNT3D a răspuns (pentru Fanu23):

Vezi de asta zic, nu ai un pc foarte bun pentru a juca acest joc, mai ales ca este un joc foarte dar foarte buguit.

| Fanu23 explică (pentru KeNNT3D):

Dar un alt joc survivla sau ceva gen minecraft nu unturned stii?

| KeNNT3D a răspuns (pentru Fanu23):

Gen survival incearca State of Decay este un joc foarte frumos cu zombi, ai si masini echipa arme detoate.

| Fanu23 explică (pentru KeNNT3D):

State of decay, as vrea sa-mi mearga

| KeNNT3D a răspuns (pentru Fanu23):

Incearcal, poate ala iti merge mai bine.

| Fanu23 explică (pentru KeNNT3D):

Nu. am incercat nu merge