| Zennooonn a întrebat:

Cum pot sa-mi modific parola la messenger? Ofer funda, multumesc.

Răspuns Câştigător
| xDavidx a răspuns:

Salut TPU! Cu asta te pot ajuta cu niste pasi foarte simplii :
1. Intrii pe Messenger
2.Sus in bara de meniuri, primul meniu este Messenger
3.Click Messenger apoi click pe My Acount Info...
4.Ti se va deschide o pagina de yahoo...
5. Ati scrii parola daca-ti apare sa scriii dar se poate sati intree si direct
6.Ti se va deschide O pagina "Yahoo Account Info"
7.Prin pagina aia vei vedea Profile Information; Contact Information si Sign-In and Security tu te vei uita in lista Sign-In and Security si vei gasi "Change your password" click pe Change your password si sscrii in primul chenar parola actula aldoilea chenar parola noua si altreilea repeti parola noua apoii Save si gata fundita va rog m-am chinuit sa scriu atata big grin

1 răspuns:
| RaPpErBoY_7155 a răspuns:

Deschizi aplicatia (yahoo messenger) si acolo scrie ori la mijloc ori jos de tot ''forgot your password?'' apesi acolo si completezi pagina aceeea care o sa-ti apara cu... ma rog o sa-ti ceara id-ul de mess parola veche si o sa fie o casuta unde trebuie sa scrii ce parola noua vrei si dupa aia trebuie sa confirmi parola noua. funda? big grin