| nevermind_9666 a întrebat:

Cum imi modific numele de la yahoo messenger?

Răspuns Câştigător
| Swe3tGirl a răspuns:

Dai click dreapta pe id-ul tau, dai la Contact Details, si acolo ti-l schimbi cum vrei tu.
P. S: Daca vrei ca si prietenii tai sa vada numele tau nou, trebuie sa le spui sa dea CTRL+SHIFT+R sau sa le dai tu "Send my Contact Details". Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Deci mai intai te-aduci in lista de prieteni(dupa aceia poti sa te stergi daca vrei), iar dupa aceia dai click drepta si contact details si gata!

| cosmina05 a răspuns:

Cand intri pe mess dai acolo unde scrie messenger, contacts, actions u dai click pe contacts apoi contact details modifici numele apoi dai save&close