| adyyo a întrebat:

Cum pot trece la GTA San Andreas de acea misiune in care plec cu Rider la un batran acasa pentru a fura arme? Aduc prima valiza la masina dar cand urc s-o aduc si pe a doua se trezeste mosul si trebuie sa plec din casa.help (funda) big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Raul_Giblak_1969 a răspuns:

Apasa ALT

2 răspunsuri:
| TheMaze a răspuns:

Eu am facut-o dar am gasit un buton cu ajutorul caruia mergeam usor si personajul se lasa putin in jos dar nu mai stiu sigur care buton era Ctrl sau Shift nu mai stiu sigur incearca si poate reusesti

| LlUPuSs a răspuns:

Pai e simplu trebuie sa mergi incet apesi intruna pe w sau pe sageata (depinde pe ce joci) In dreapta ai o limita de zgomot si nu trebuie sa se incarce.