| LexiiiLexx a întrebat:

big hug Am si eu o problema cu IMVU... l'am instalat dar imi spune "it appereas that IMVU has crashed. Would you like to restart Imvu?" si daca dau yes imi apare iar aceeasi fereastra, iar daca dau no nu se intampla nimic. Va rogg ajutati-ma. :* Dau funda! happy

4 răspunsuri:
| CiprianCipy a răspuns:

Asta apare de obicei cand Pc'ul tau se blocheaza si te intreaba daca vrei sa restartezi imvu adica daca vrei sa continui sa te joci. Daca dai yes poti continua si reiei jocul de unde ai ramas daca dai no jocul tau se inchide. Sper ca ti-am fost de ajutor! Succes! Funda?

| LexiiiLexx explică (pentru CiprianCipy):

Problema e ca nu se deschide deloc...Cum am spus si mai sus daca dau yes imi apare iar aceeasi fereastra, iar daca dau no nu se intampla nimic

| CiprianCipy a răspuns (pentru LexiiiLexx):

Nu stiu si mie mi s-a intamplat dar demult nu ma mai joc imvu!

| LexiiiLexx explică:

Problema e ca nu se deschide deloc...