| Kainon a întrebat:

Daca cumpar Diablo III original, il pot juca pe mai multe pc-uri?

6 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Da poti cu acelasi acc.

| wowmentol a răspuns:

Nu

| EdiT a răspuns:

Nu se poate juca pe doua calculatoare odata.Doar daca il instalezi pe unul, il dezinstalezi si il instalezi pe celalalt.Licenta este unicata, deci nu te va lasa sa-l joci pe 2 PC-uri.

| Narcis2007 a răspuns:

Nu cred ca poti sau cel putin nu in acelasi timp

| Kainon explică (pentru Narcis2007):

Asa ma gandeam si eu...astept mai multe raspunsuri de la cei care stiu.

| MrHeadshot a răspuns:

Daca nu ai net pe celalalt PC il poti juca dar trebuie sa descaci un crack pentru ca de fiecare data cand vei vrea sa te joci iti va cere CD.