| Coszmin100 a întrebat:

Daca deschid un anumit program la calculator imi scrie urmatorul lucru: Windows cannot acces the specified device, path, or file. You may not have the appropiate permission to access the intem. Ce pot sa fac? Multumesc anticipat. Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| Filipkx a răspuns:

Du-te unde ai instalat windows!
Apoi du-te Documents and Settings apoi dai pe userul tau(numele pc) apoi redenumeste fisierul Descarcari(nu suport diacrticele) apoi sa vezi ca merge!

2 răspunsuri:
| Filipkx a răspuns:

Du-te la Descarcari(redenumeste folderul pentru ca nu suporta diacriticile) si gata!happy

| Coszmin100 explică (pentru Filipkx):

Mda am facut exact ce ai spus dar tot nu merge sad nu mai sti alta modalitate?