| namerr a întrebat:

mi-am luat de curand Prorat si nu imi merge imi da o eroare cand incerc sa deschid aplicatia: "Windows cannot access the specified device, path, or file. You may not have the appropriate permissions to acces the intem."ma puteti ajutaa? am incercat si bifrost. si aceiasi eroaree va rog fara raspunsuri de genu :tu nu ai ce face? sau altceva... Funda cine ma ajutaa:*:*:X

1 răspuns:
| Trabelsy a răspuns:

Click dreapta pe scurtătură/executabil şi apoi click pe 'Run as administrator".