| Rexxero a întrebat:

Buna TPU daca va jucati Jurassic Park Operation Genesis atunci cum fac sa am dinozauri infiniti? Poate dau funda.

4 răspunsuri:
| Decebalul a răspuns:

Cauta vreun trainer sau hack.

| Rexxero explică (pentru Decebalul):

Imi dai un nume de trainer?

| Rexxero explică (pentru Decebalul):

Imi dai si mie un nume de trainer pentru Jurassic Park Operation Genesis?

| Decebalul a răspuns (pentru Rexxero):

Imi pare rau, eu am unu da l-am cautat foarte mult timp, pentru ca toate celelalte care le-am luat ori imi stricau jocul (si trebuiau sa-l instalez din nou) ori aveau virusi trojeni care nu detecta antivirusu. Imi pare rau, traineru meu l-am luat in urma cu mult timp si am uitat de unde l-am luat.