| McXeroLm a întrebat:

Buna TPU dati-mi si mie niste nume de sa-mp adica de playeri, stiti voiu (useri) ca nu stiu ce nume sa-mi pun, app:sa fie frumoase, tari, etc big grin, dau funda!

Răspuns Câştigător
| bYzZ a răspuns:

FETE:

BlooDy
issA.b3lla
Kh3sha
LoveBoys

bAiEty:

th3 boSS
kidzor
kamikaze
Chiicony
RaZzZzoRr
sEnNzZZzaTyEEE
the ROOcKsTArr
NorUleTz
eXorcism
bboy
Show Biz
bYzZ
super natural

sper ca te-am ajutat bafta tongue

44 răspunsuri:
| Drew_Bogdan_1999 a răspuns:

ALcAp0nEnR1, k1dutzu, quit42O, Shandwave, Kratos, MaxXx, ProLife, SkullZ, KinG42O, KaMiZaKe230, Buddo, Rappper1337, reBoOoxXx, _remix_, MasterFast, FastFurios. Sper ca te-am ajutat BFT

| Madalina21312 a răspuns:

Baieti
ByBoi
Synced
SuSpAnS

Fete
Lolipop
MaDalLiNa
ILoveGirl
MasterGirl

| HelloTPU a răspuns:

Baieti : Gh0s7,Americanooo,Anonim,Asasinul,Valy,Duhul,Johnny,Goten,[ZmK].MasterIasi, [ZmK]. Sersil00.,[ZmK].Dany76. Fete: IntensePink, AleXa.

| Oanta_Ionela_1997 a răspuns:

Nume de baieti:Roby, Fusher Boss, Engin123, Bulett

| Jrr_Alin_1998_e6k9 a răspuns:

AnThRaxXx
Ontre pe serveru :
Rpg.GameCult.Net este super numele meu pe server este Alin happy