| vampirs a întrebat:

Dati-mi un site pentru android (tableta) unde pot descarca jocuri foarte faine sau cu bani siteul sa fie sigur fara virusi!
si de unde pot dowlanda 1market mobile?
eu am tableta asta ar merge 1market mobile pe ea? si jocuri cat mai faine?

http://www.emag.ro/......EQ4TKBBBM/
Dau funda +vot pentru cine da un site bun si imi zice daca merge 1 market

3 răspunsuri:
| Nero a răspuns:

Vezi pe mobogeine sau descarca site-ul ala care incepe cu μ si se termina cu ent si cauta pe google jocul.apk si scrie μtor... dupa big grin bafta(nu am voie sa scriu numele)

| vampirs explică (pentru Nero):

Da 1 market mobile de unde il iau?

| gogualex a răspuns:

Poti accesa 4share este cel mai bun rogram de descarcat jocuri gratis