| anonim_4396 a întrebat:

dau funda! ce jocuri ca lumea si multiplayer as putea sa joc in 2016. nu trebuie ca jocurile sa fie lansate in 2016 dar trebuie sa fie populare in acest an. dati-mi va rog mai multe exemple.

Răspuns Câştigător
| Dankov a răspuns:

Counter Strike Global Offensive sau 1.6 (si 1.6 este destul de jucat si la ora actuala).
GTA V;
NFS;
Dota / LOL;
Dead by Daylight;
FIFA;
Call of duty;
Battlefield;
Minecraft;
World of Tanks;
SA:MP;
Overwatch;
Rocket League;

ETC.

2 răspunsuri:
| Axattys a răspuns:

1. Battlefield 3/4
2. Call of Duty - de la modern warfare 1 pana la ultimul(si call of duty black ops 1/2/3)
4. Counter strike Global offensive
5. League of legends
6. Need for speed
7. FIFA
8. Killing Floor 2
'9. Dota 2
10. Hearthstone
11. Rust
12. World of warcraft
13. World of tanks
14. Team fortress 2
Eu nu spun ca sunt noi jocurile, dar stiu ca sunt playeri destul de multi online si te poti juca multiplayer. Sper ca ti-am fost de folose. Bafta

| Maios a răspuns:

GTA 5, BF4 Multyplayer, 7 day to die etc.
Sunt o gramada si daca vrei sa ti le ei intra pe acest site(https://www.g2a.com/r/user-575968d93e15f)