| cristyle a întrebat:

Dati-mi exemple de jocuri PC shooter lansate pana in 2010 (in afara de jocurile renumite gen COD,FEAR,CRISYS,MOO,STALKER, FARCRY...)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.uite aici jocuri, le poti juca online, dar prima data le descarci in calculatorul tau, apoi le joci, si le vei juca cu jucatori din toata lumea.sunt si jocuri shooter-e, si de strategie, mai multe.intri aici si descarci care vrei, si ai si capturi din fiecare joc.sunt jocuri super.merita sa te uiti. http://games.softpedia.com/get/Online-Games-Clients/

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat