| simonicaa a întrebat:

TPU : Dau funda. cum sterg de pe disc.Imi arata ca am discul plin

Răspuns Câştigător
| oykoj98 a răspuns:

De pe CD nu poti dar daca te referi la C-ul din calculatorul tau: Dai click dreapta pe un fisier si ii dai trimitere in D sau delete ( daca e fisier ) sau ( pentru programe ) daca ai un program de dezinstalare ar trebui sa iti apara acolo printre optiuni Powerful Uninstall ( la programe nu merge cu dilete, deoarece tot ramane ceva in computer )

1 răspuns:
| Ax3LdeV a răspuns:

Descarci Treesize si dai click dreapta pe partitie