| lolo23 a întrebat:

Am discul :C plin straight face Si cand mai sterg cate ceva din el pentru. a-mi elibera spatiu, pentru sims 3 imi arata ca am si mai putin spatiu crying

1. Pana la urma ce trebuie sa sterg din :C pentru a avea mai mult spatiu big grin?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tot ceea ce nu folosesti, ori folosesti foarte rar, precum si ce poti descarca rapid si gratuit, atunci cand ai nevoie. De asemenea, daca nu ai facut-o inca, incearca si o defragmentare, iti mai elibereaza putin spatiu. Succes!

| uite aici a răspuns:

Buna. incearca sa nu mai instalezi nimic in C in afara de programele necesare, pune tot in D (filme, muzica, etc.)

| Anda_9811 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa intrii in control panel si sa vezi ce programe nu iti folosesc. Dar in primul rand muta filmele, pozele, muzica, jocurile etc pe D sau pe E, pe C nu trebuie sa existe decat programe sau lucruri care nu se instaleaza decat pe aceasta partitie daca vrei sa iti mearga caluclatorul mai repede, sau sa ai spatiu pentru Sims 3