| Bhă_Adriiana_1998 a întrebat:

:* De acum cateva luni sunt admina(content creator) pe o pagina. Incet,incet toate adminele au renuntat la ea,chiar si cea care o crease.Am ramas doar eu si inca o fata (am mai adaugat noi si alte admine)
Acum eu nu mai vreau sa fiu admina si am incercat sa ma sterg de acolo dar nu merge,arata cam asa:"Only managers can change admin settings. You can remove yourself as an admin, or talk to a manager about upgrading your permissions."
Trebuie sa ma stearga principala dar ea nu mai intra pe pagina.
Ajutoor vreau sa scap de pagina aia!
Nu stiu daca ati inteles, sper ca da.

Fundaa

1 răspuns:
| Flaviucu a răspuns:

Incearca sa iti dai pe alt cont de Facebook admin(manager) si te scoti te pe contul ala.