| Zuza50 a întrebat:

Hello! Vreau sa fiu admina pe o pagina cu multe like-uri si multe talk-uri. Stiti vreo pagina care cauta admine sau aveti voi una mai mare? Cine imi da cele mai multe paginii si ma interesez si ma baga ca admina FUNDA.

3 răspunsuri:
| Vlach a răspuns:

Ori vrei sa razi sau papagalii vorbitori ori naivul dar pot face eu o pagina sa te fac admina daca vrei si sa pui poze etc

| Zuza50 explică (pentru Vlach):

Da, este simplu sa faci o pagina si sa ma bagi admina, dar vreau sa fie mare pagina nu cateva likes. Si nu vreau din acelea, ceba Noi fetele, Violetta etc. happy imi poti da id.ul tau sau facebook.ul sa vorbim si dupa ce l-am luat il stergi. happy

| Zuza50 explică:

Si ai vreo pagina, pe care cauti admine? Am experienta.