| claudiosuraj2 a întrebat:

Buna tpu.de cand sa inchis nfsw,nu stiu ca joc sa mai joc.ce jocuri asemanatoare nfsw stiti? cv gen tuning, multe masini etc.

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Poti incerca celelalte NFS-uri. Ce mai joc eu : Assetto Corsa ( este cel mai bun simulator de masini ), TOCA Race Driver 3 ( e foarte greu, o sa te enerveze enorm dar si foarte fain ), Street Legal Racing Redline ( asta e in caz ca ai habar sa construiesti un motor de la 0, totul tine de tine aici, e cu curse de Drag noaptea, iar ziua curse de strada ), poti incerca si GTA San Andreas, GTA V dar astea doar online ca singleplayer nu ai cu cine sa faci curse. Sper ca te-am lamurit. Funda? ^^