| LoLMario a întrebat:

De cat spatiu liber am nevoie pe driveru-l C pentru a juca FIFA 13 fara lag? Dauu fundiiitaaaaaaaa!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 gb

| LoLMario explică (pentru anonim_4396):

10 gb=cu cati go? Eu liber am 18.6 GO dar tot nu merge bine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoLMario):

Atunci inseamna ca e vorba de cerintele de sistem, nu le indeplineste!

| goldrule a răspuns:

laughing) So fun. Tu crezi ca un joc ti se misca bine in funcite de gb ramasi? Poti avea si 0 si sa ti se miste binestraight face nu are leg gb cu sistemul tau

| LoLMario explică (pentru goldrule):

Sucker! De unde naiba sa stiu! Nu toti sunt genii ca tine boule!