| SMaricel a întrebat:

TPU
De cateva zile, nu imi mai merg jocurile bine, adica se blocheaza si merge greu.Acum o saptamana merge bine si dintr-o data jocurile merg greu, din ce cauza se blocheaza? Mentionez ca am antivirus bun(ESET NOD32).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa video? claritatea jocului? rami? vezi care din ele e problema
pune eventual placa video la 3d option pe speed nu claritate incearca sa pui jocul pe claritate mai joasa sau mai inchide din progame cand deschizi jocul sau fa alta chestie pe xp iti spun cum e propietati pe my comp>>> adv>>>performance>>> best perf>> ok chesti da un pm poate rezolvam cumva