| RaulBRB a întrebat:

BUNA TPU de ce imi da o eroare cand instalez F.E.A.R. First Encounter Assault Recon?

Răspuns Câştigător
| CrazyRat a răspuns:

Sa il instalezi nu sa il copiezi.
Ai 3 variante:
1. Opreste Antivirusul si dezactiveaza Firewall-ul din Control Panel
2. Du-te la C:\Program Files\Common Files
Si redenumeste InstallShield in OldInstallShield.
3. Downloadeaza ccleaner http://www.softpedia.com/progDownload/CCleaner-Download-8851.html si dai o scanare. Bafta astept raspuns.

5 răspunsuri:
| CrazyRat a răspuns:

Si ce eroare iti da mai exact? Is cateva zeci de posibilitati de la ce poate zi.

| RaulBRB explică (pentru CrazyRat):

Setup has experienced an error

| CrazyRat a răspuns (pentru RaulBRB):

straight face ok doua intrebari
1. Nu mai zice absolut nimic pe langa asta gen "Error code 5001"
2. Ce Windows ai?

| RaulBRB explică (pentru CrazyRat):

Xp si cand vreau sa copiez jocu in pc imi da eroarea asta Error code 5001

| CrazyRat a răspuns (pentru RaulBRB):

Deci care era problema pana la urma? happy

| CrazyRat a răspuns (pentru RaulBRB):

Sa il instalezi nu sa il copiezi.
Ai 3 variante:
1. Opreste Antivirusul si dezactiveaza Firewall-ul din Control Panel
2. Du-te la C:\Program Files\Common Files
Si redenumeste InstallShield in OldInstallShield.
3. Downloadeaza ccleaner http://www.softpedia.com/progDownload/CCleaner-Download-8851.html si dai o scanare. Bafta astept raspuns.